Rumeli İnteraktif Mağazacılık ve Pazarlama Ltd.Şti

Mia Mai, 5 arkadaşın bir “moda” markası yaratmak için yola çıkmasıyla başladı. En başından beri, yalnızca ayakkabı değil, bir stil üretmeyi amaçlıyoruz.

Mia Mai ilhamını yaşamın temeli olan iki maddeden alıyor. Hava ve su. Yani yaşamın ve üretimin kaynağı. Mia Mai olarak, yeni ve eşsiz bir şeyler üretebilmek için doğadan esinleniyoruz.

Birbirinden bambaşka alanlarda uzmanlaşan 5 ortak olarak, önemli bir ortak noktamız var. Geleneksel ve köklü, 40 yıllık bir ayakkabıcılık geçmişi. Markamızın tohumları, ayakkabı ustası Selahattin Akaydın tarafından, yıllar öncesinde atıldı. Onun geleneksel ustalığının inceliklerini, modern yaşama taşıyoruz.

Her birimizin iş hayatının farklı alanlarındaki tecrübesini ve moda tutkumuzu, ayakkabıcılıktaki bilgi birikimimizle birleştirerek çok daha yenilikçi bir vizyon üreteceğimize inanıyoruz. Çünkü farklılıkların zenginliğiyle, çok daha güçlü sonuçlar alınacağını biliyoruz.

Gücümüzü kaliteli malzemeden, el işçiliğinden, detayların kuyumcu hassasiyetiyle işlenmesinden, özgünlükten ve en önemlisi üretmek için duyduğumuz heyecandan alıyoruz.

Bu hikayeyi birlikte büyütmek için sabırsızlanıyoruz.

Biz ürünlerimizi sizin için hazırlarken çok heyecanlandık ve keyif aldık. Umarız siz de ayakkabılarımızla çok mutlu adımlar atarsınız.

Mia Mai Design Ailesi

ALIŞVERİŞE BAŞLA!